Horeca Manager

Heb jij een passie om gasten met een stralende lach te ontvangen, heb je oog voor wat gebeuren moet en staat een vlotte samenwerking in de bediening voorop? Dan is de functie HORECA MANAGER echt iets voor jou!

Ben jij de manager die ons team kan managen, bouwen en het restaurant draaiende kan houden? Word jij blij van onze groeiende locatie en groeiende omzet? Als jij een mix van leidinggevende ervaring en coachende skills en een hands on mentaliteit hebt. Dan bieden wij jou de kans om je bij ons  verder te ontwikkelen. 

Wat wij belangrijk vinden: 

 • Je hebt HBO denk en werk niveau. 
 • Je hebt al jaren leidinggevende ervaring in de horeca. 
 • Je hebt constant oog voor de belangen van de medewerkers, gasten en organisatie, je ziet dus de big picture en hebt de skills om dit aan te sturen. 
 • Je bent het type manager waar iedereen blij van wordt: je inspireert, motiveert en helpt teamleden het beste in zichzelf naar boven te halen (mensgericht die ook de financiële targets haalt). 
 • Beheerst de Duitse taal.
 • Je bent een kei in het plannen en organiseren. 

Wat staat daar tegenover?  

Een uitdagende functie in het mooie Nieuwvliet, volop mogelijkheid om je verder te ontplooien. Je maakt onderdeel uit van een het management team van een mooi bedrijf met leuke collega’s die met veel enthousiasme in ons restaurant Piazza werken. 

Verder krijg jij: 

 • Een salaris passende bij de functie (conform horeca cao)op basis van een fulltime (38 uur) dienstverband en afhankelijk van jouw ervaring.
 • Na een jaar een vaste aanstelling, onbepaalde tijd dienstverband. 
 • Een baan voor 38 uur per week. 
 • Alle ruimte om jezelf te ontwikkelen.  
 • Flexibele werktijden (we houden rekening met jouw ‘privé’).
 • Reiskostenvergoeding. 

Wat ga je doen als Horeca Manager bij Restaurant Piazza?

Als horeca manager geef je sturing aan het team, maakt de personeel planning, controleert samen met de chef-kok de financiële resultaten van het restaurant en stuurt waar nodig bij. Bezig zijn met waar er nog meer kansen liggen.

Handig om te weten 

Wanneer je solliciteert wordt er binnen twee dagen contact met je opgenomen door ons. Het sollicitatieproces omvat maximaal twee sollicitatiegesprekken met de Operationeel Manager. Ben je aangenomen dan krijg je een gegarandeerde startdatum en verwelkomen we je in ons team!!

Interesse in of vragen over de functie:

Is je nieuwsgierigheid gewekt door de vacature omschrijving? Of wil je graag praten over de mogelijkheden? Stuur dan je CV naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.